Naše služby

Kadeřnictví

Neváhejte využít služeb našeho kadeřnictví. Pracujeme s profesionální značkovou vlasovou kosmetikou L´Oréal. Poskytujeme jak dámské tak také pánské kadeřnictví, ale našim zákazníkem může být i vaše dítko. Vaším vlasům věnujeme maximální péči a pozornost.

Kosmetika

Kromě kadeřnictví poskytujeme také kosmetické služby jako jsou např. Čistění pleti ultrazvukem, mikrozone, La Perla Nera, mikrojehličkování a peeling. Mimo jiné provádíme také depilace po celém těle. Nechte o sebe pečovat.

Masáže

Náš salón se mimo jiné zaměřuje také na masáže. Dovolujeme si Vám nabídnout široké spektrum masáží které Vám pomohou s nejrůznějšími problémy nebo Vám pomohou nerušeně relaxovat. Nabízíme Klasickou, Tlakovou, Lymfatickou, Liftingovou masáž.

Manikůra

Celkový dojem tvoří veškeré detaily. Přijďte do SalonAni na manikůru a my se královsky postaráme o vaše ruce. Nabízíme nejrůznější procedury péče o Vaše ruce.

Pedikůra

V našem salónu se dočkáte komplexní péče včetně pedikůry. Objednejte se k nám na pedikůru a my se královsky postaráme o Vaše chodidla. Provádíme základní pedikůru.

Objednat se